OGŁOSZENIE

Drodzy uczniowie od poniedziałku 8 czerwca 2020 roku powoli odmrażamy zajęcia sportowe.

Wszyscy, którzy dotychczas uczęszczali na zajęcia SKS lub treningi tenisa KŁOS będą mogli brać udział w zajęciach sportowych w szkole.

Plan na poniedziałek wygląda następująco:

- godz. 10:00 – 12:00 klasy czwarta, druga i pierwsza (gry sportowe, tenis stołowy)

- godz. 12:10 – 14:10 klasy piąta i starsi (gry sportowe, tenis stołowy).

Plan na pozostałe dni podamy w poniedziałek.

Osoby chętne proszone są o kontakt z panem Pawłem Pawlasem: mail: pawpawlas©wp.pl lub tel. 695665428.

W sytuacji, gdy chętnych będzie więcej niż pozwalają na to przepisy utworzymy dodatkowe grupy.