
![]() |
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY |
![]() |
AKTUALNOŚCI
OGŁOSZENIE
Opłata za obiady za miesiąc
MAJ wynosi:
- oddział przedszkolny 5, 6 – latków oraz klasy I –VIII – 68 zł
(17 dni x 4 zł , wolne od zajęć dydaktycznych 11,12,13.05)
Wszystkich rodziców prosimy o terminowe wpłaty!!!
Wpłat na obiady należy dokonywać najpóźniej do 25.04.2026 r.
na konto Zespół Szkolno – Przedszkolny w Woli Skromowskiej nr. 89 8707 1016 0202 1586 2000 0005
W przypadku wątpliwości proszę kontaktować się
pod numerem telefonu 81 85 91 503
Prosimy o zgłaszanie się do sekretariatu szkoły po odbiór gotówki
za niewykorzystane obiady w okresie od września do grudnia 2025 r.
Sobota Indywidualne Mistrzostwa Województwa Skrzatów
Niedziela II Grand Prix LZS
Reprezentanci Luks Kłos Wola Skromowska, uczniowie Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Woli Skromowskiej rywalizowali o najwyższe trofea podczas minionego weekendu w Niedźwiadzie. Podczas sobotnich mistrzostw województwa nasi reprezentanci stawali dwa razy na podium indywidualnie Jakub Najdyhor - srebro oraz w grze podwójnej skrzatki Julia Rola i Maja Kozioł trzecie miejsce.
Niedziela z sukcesami na Grand Prix Lzs kolejno:
Dwunastodniowa mobilność w Turcji w ramach programu Erasmus+
Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Woli Skromowskiej wzięli udział w dwunastodniowej mobilności edukacyjnej do Turcji, realizowanej w ramach programu Erasmus+. W wyjeździe uczestniczyła grupa 25 uczniów wraz z pięcioosobową kadrą opiekunów. Opiekę nad uczestnikami sprawowali: pani Katarzyna Brzozowska, pani Magdalena Jezior, pani Agnieszka Dobek oraz pan Paweł Kucio, natomiast funkcję kierownika wyjazdu pełnił dyrektor szkoły – pan Paweł Dobek.
Program mobilności obejmował zarówno działania edukacyjne, jak i poznawanie bogatego dziedzictwa kulturowego oraz przyrodniczego regionu. Uczestnicy odwiedzili wiele wyjątkowych miejsc, takich jak Antalya, Mira, Demre, Adrasan, Kaş, Kemer, Aspendos oraz Çıralı. Podczas wyjazdu podziwiano przepiękne krajobrazy – od górskich widoków, przez malownicze wybrzeże Morza Śródziemnego, aż po unikatowe zjawiska przyrodnicze, takie jak słynna „płonąca góra”.
Opłata za obiady za miesiąc
KWIECIEŃ wynosi:
- oddział przedszkolny 5, 6 – latków oraz klasy I –VIII – 72 zł
(18 dni x 4 zł)
Wszystkich rodziców prosimy o terminowe wpłaty!!!
Wpłat na obiady należy dokonywać najpóźniej do 25.03.2026 r.
na konto Zespół Szkolno – Przedszkolny w Woli Skromowskiej
nr 89 8707 1016 0202 1586 2000 0005
W przypadku wątpliwości kontakt telefoniczny 81 85 91 503
Prosimy o zgłaszanie się do sekretariatu szkoły po odbiór gotówki za niewykorzystane obiady w okresie od września do grudnia 2025 r.
GALA STYPENDIALNA
W dniu 14 kwietnia 2026 w sali widowiskowej Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Lubartowie odbyła się IV wiosenna gala stypendialna. Zaproszenia na tę szczególną uroczystość prosto z Wydziału Oświaty i Sportu przy Starostwie Powiatowym w Lubartowie otrzymali najlepsi uczniowie i najbardziej utytułowani sportowcy z powiatu. Po raz pierwszy w gronie nagrodzonych znaleźli się przedstawiciele klubu sportowego Luks KŁOS Wola Skromowska, uczennice Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Woli Skromowskiej Zuzanna Bylina i Wiktoria Rola. To wyjątkowe wydarzenie było wspaniałą okazją aby docenić nasze zawodniczki które swoją pasją wykraczającą poza standardowe ramy, zaangażowaniem i ciężką pracą przyczyniają się do rozwoju sportu i promocji naszego środowiska lokalnego nie tylko w województwie ale w całym kraju. Z ogromną dumą możemy powiedzieć że nasze uczennice za wszystkie sukcesy i medale wywalczone przy tenisowych stołach w roku 2025 w pełni zasłużyły na to szczególne wyróżnienie.
Do zobaczenia za rok miejmy nadzieję że w szerszym gronie.
Mamy złoto Drużynowych Mistrzostw Województwa!!!
Poniedziałek Hrubieszów srebro w wojewódzkich zawodach szkolnych, Wtorek, Środa, Piątek trening, Sobota Niemce podium na Grand Prix LZS, Niedziela Radzyń Podlaski złoto w Drużynowych Mistrzostwach Województwa LOZTS. Gdy do tego harmonogramu dodamy obowiązki szkolne, to zbyt dużo czasu wolnego nie pozostaje naszym zawodniczkom. Ciężka praca, upór , systematyczność i konsekwencja to główne czynniki bez których nie było by tych sukcesów. Zuzanna Bylina i Wiktoria Rola w ciągu jednego tygodnia po raz kolejny stają do półfinału z reprezentantkami Huty Dąbrowy i finału z zawodniczkami z Fajsławic. Tym razem to nasze dziewczyny przechylają szalę zwycięstwa na swoją korzyść i osiągają swój cel zdobywając tytuł Drużynowych Mistrzyń Województwa Lubelskiego LOZTS.
DZWONKI
Lekcja 1. 7:55-8:40
Lekcja 2. 8:45-9:30
Lekcja 3. 9:35-10:20
Lekcja 4. 10:35-11:20
Lekcja 5. 11:35-12:20
Lekcja 6. 12:25-13:10
Lekcja 7. 13:15-14:00
Lekcja 8. 14:05-14:50




