Program - LAPTOP DLA UCZNIA.

W związku z napływającymi pytaniami dotyczącymi przekazania laptopów uczniom klas czwartych szkół prowadzonych przez Gminę Firlej w ramach rządowego programu „Laptop dla ucznia” informujemy, iż proces przekazania sprzętu został wstrzymany w związku z dostarczeniem przez Ministerstwo Cyfryzacji mniejszej liczby laptopów, niż liczba uczniów objętych wsparciem.

W trybie określonym przepisami Gmina Firlej złożyła wniosek o uzupełnienie niedoboru laptopów. Nie mamy jednak wpływu na przedłużający się termin jego procedowania.

Pytania w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących realizacji programu „Laptop dla ucznia” przez Gminę Firlej prosimy kierować do Samorządowego Zespołu Administracyjnego Szkół w Firleju, ul. Partyzancka 21, 21-136 Firlej, tel. 818575203, e-mail: szasz©firlej.pl.