„Młodzież to nasza przyszłość”

Największą wartością wszystkich klubów sportowych są grupy najmłodszych adeptów. Za oknem szaro, autobus szkolny już dawno odjechał a na sali uśmiechnięte buzie naszych maluchów którzy stawiają pierwsze kroki w grupie dla początkujących sekcji tenisa stołowego LUKS Kłos Wola Skromowska.

Główni bohaterowie systematycznie uczęszczający od września to: Alicja Burdach, Wiktoria Rola, Natalia Kwas, Zuzanna Bylina, Anastazja Kusyk, Szymon Kępa, Mikołaj Żeleźnik, Patryk Zaremba, Franciszek Pałys, Bartłomiej Bosek, Krzysztof Denka, Maciej Kępa, Bartosz Kozioł, Szymon Lewtak, Jakub Szafrański, Alan Świć, Jakub Filipek, Nikodem Ołtarzewski. Za każdym maluchem murem stoją rodzice którzy dbają o bezpieczny transport swoich pociech a także pomagają w organizacji treningów. Wśród wymienionych poziom jest bardzo zróżnicowany mamy zarówno takich którzy dosłownie raczkują poznając tajniki tej trudnej dyscypliny jak i takich którzy potrafią już całkiem sporo. Idziemy do przodu małymi kroczkami. Cel na najbliższy czas to podział na grupy z uwagi na ilość zainteresowanych, opanowanie podstaw i przygotowanie się na spotkanie z Mikołajem podczas corocznego turnieju wojewódzkiego skrzatów i żaków organizowanego w naszej szkole od trzech lat.

Trzymajmy kciuki za nasze pociechy.