MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM

- SKRZAT I ŻAK -

W dniu 28-11-2023 rozegrane zostały mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym kategorii skrzat i żak. Do zawodów zgłosili się: Skrzaci :Alicja Burdach, Natalia Kwas, Wiktoria Rola, Gabrysia Mitura, Zuzia Bylina, Patryk Zaremba, Franek Pałys , Szymon Kępa, Dominik Kozioł, Mateusz Gruba, Tomasz Kowalczyk, Maciek Kępa, Szymon Lewtak, Przemek Siwek, Jakub Szafrański, Alan Świć. Żacy- Kuba Filipek, Anastazja Kusyk, Iza Obroślak, Paulina Obroślak, Antoni Kusyk, Wojtek Siwek, Oskar Skubisz. Ocena rozwoju sportowego , oraz przygotowanie poprzez grę na punkty do wojewódzkiego turnieju mikołajkowego który zostanie rozegrany w dniu 9-12-2023 to główne cele rozgrywanych mistrzostw szkoły. Wszyscy uczestnicy zostali udekorowani pamiątkowymi medalami przez prezesa Luks KŁOS Wola Skromowska Pana Pawła Dobka co spowodowało że każdy bez względu na wynik zadowolony opuścił salę gimnastyczną. Najwyższą formą w tym dniu wykazali się:
Skrzaci - Kuba Szafrański Im, Maciej Kępa IIm, Zuzanna Bylina IIIm.
Żacy - Antoni Kusyk Im, Kuba Filipek IIm, Oskar Skubisz III.