II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodzików

Weronika Pudlak, Marcin Rozwadowski, Arek Korzeniewski, Jakub Nicpoń, Kuba Obroślak, Mateusz Stawinoga, Dawid Czajka, Jan Bujek startowali w drugim WTK Młodzików w Woli Osowińskiej. Uczniowie naszej szkoły stanowili najliczniejszą reprezentację klubową w swojej kategorii. Po piątkowym maratonie który trwał do godziny dwudziestej wszyscy z samego rana stawili się na zbiórce by reprezentować szkołę oraz klub w kolejnych zawodach. W silnie obsadzonym turnieju gdzie grała czołówka województwa najlepiej uplasowali się Mateusz Stawinoga - 7 miejsce, i Kuba Obroślak- 9 miejsce, czym potwierdzili wysoką formę z piątkowego maratonu. Cała drużyna swą postawą i zaangażowaniem zasłużyła na słowa uznania.